nonwoven

nonwoven

TEKSTİL

Sektörde Lider Statü

Nonwoven

Dokusuz Kumaşta Global Üretici

nonwoven Hakkında

Tecrübeli Dinamik İnovatif

nonwoven Tekstil olarak 2000lerin başında kurulan firmamız PET elyaf ithalatında faaliyete geçtiği gün itibariyle öne çıkmış ,farklı alanlara ürün tedarikinde müşteri odaklı hizmetleri dahilinde  kendi alanında zirvedeki firma pozisyonuna gelmiştir. 2019 yılı itibariyle Nonwoven sektörüne yapmış olduğu yatırım ile hizmet ağını genişletmeyi ön gören firmamız Kilis Organize Sanayi bölgesinde bulunan 22000m2 alanda kurulu tesiste son teknoloji üretim ekipmanları ile PP Spunbond, Meltblown&Kompozit ürünler, Elastik Nonwoven ve Sorbent ürün grupları ile faaliyetlerine devam etmektedir. Alanında tecrübeli ekibimiz ,son teknoloji ekipmanlarımız, güncel aplikasyonlar vasıtasıyla katma değerli üretimler yapmak için sürekli Ar-Ge çalışmalarımız ile müşterilerimize çözüm ortağı olarak destekte bulunmaktayız. Firmamız PP Spunbond 12,000 ton/yıl, Meltblown 720ton/yıl ,Elastik 720 ton/yıl üretim kapasitesi ile tedarik zincirinde kayda değer bir ivme yakalamış olmakla beraber sunmuş olduğu hizmetleri ISO 9001,ISO 14001 ,ISO 45001 standartlarında sürdürmektedir. Aynı zamanda çevreye verdiğimiz değer ve yeşil çevre projemiz  doğrultusunda enerji tüketiminde karbon ayak izimizi sıfıra indirmek için güneş panellerimizi de 2022 yılı itibariyle devreye almış bulunmaktayız.

  • Deneyimli ve Profesyonel Kadro
  • Ürün çeşitliliği ve esnekliği
  • Deneyimli Yaklaşım
  • Sektör lideri teknolojiler

ENDÜSTRİLER & ÜRETİM

Çözüm Ortağınız

PP Spunbond SS

320cm ve 240cm enindeki son teknoloji hatlarımızda SS yapıdaki 100% PP Spunbond kumaşlarımız ile Edana normlarında üretim yapmaktayız. Sürekli PP filamentlerin termal kalender proses ile bağlanması vasıtasıyla elde edilen kumaşlarımız homojen ve izotropik yüzey yapısı sayesinde birçok endüstriyel ve teknik uygulama alanlardaki kullanımlar için rağbet görmektedir.

Meltblown & Composit

100%PP yapısında ince ,sürekli filamentlerin yüksek akım hızındaki hava vasıtası ile izotropik bir şekilde serilmesi vasıtasıyla üretim yaptığımız Meltblown hattımızda yüksek filtrasyon ve emilim kapasitesine sahip homojen yüzey dağılımlı kumaş tedarikinde bulunmaktayız.

Sorbent

Meltblown kumaşların yüksek emilim kapasitesi, bozunmaz, dayanıklı yapısı sayesinde son teknoloji 160cm enindeki Ultrasonik bonding hattımızda 6 farklı katmana kadar kumaşın birleştirilmesini sağlayabiliyoruz. Aynı zamanda online olarak enine boyuna perfore ve tekli yaprak yapıda ürün tedarikleri de mevcuttur.

Elastik

nonwoven Nonwoven olarak Ar Ge ve know how çalışmalarmız ışığında piyasadaki mevcut elastik ürünlere kıyasla, benzersiz özelliklere sahip, yapıştırıcı içermeyen elastik Nonwoven kumaş üretimi
yapmaktayız. 70mm 1050mm en toleransı ile 90-140 gsm aralığında farklı renk ve desenlerde üretimimiz mevcuttur.

GELECEKTEN İLHAM ALIYORUZ

Dokumasız Kumaştan Fazlasını Sunuyoruz

Hayatın her anına dokunarak,
çevreye, insana ve geleceğe değer katıyoruz…

Hijyen ve Medikal
100%
Ziraat
100%
Teknik Tekstil
100%
Yatak ve Mobilya
100%
Microfiber Tekstil

Yüksek Kalite
Spunbond & Meltblown

Nonwoven Ürünlerde Çeşitlilik

microfiber kumaşlarımızda son teknoloji hatlarımızda yüksek homojenite de yapılan üretimin yanısıra hidrofilik(su emicilik) ,UV(ultraviyole koruma),FR (geç tutuşurluk ),Antistatik ,Anti-bakteriyel aplikasyonlar için de çözüm sunuyoruz.

İnovasyon, Hizmet ve Uzun Vadeli İşbirliği

Ar-Ge çalışmalarımız ,son teknoloji laboratuvar ekipmanları ve alanında tecrübeli personellerimiz ile müşterilerimize uzun vadeli sürdürülebilir çözümler sunuyoruz

Sağlığınıza Önem veriyoruz

Doğaya saygımızdan hareketle “Yeşil Çevre” projemiz çerçevesinde devreye aldığımız güneş panellerimiz ile enerji tüketiminde karbon ayak izimizi sıfıra indiriyoruz.Dünya standardlarında OekoTex sertifikalı ve REACH deklerasyonlu üretimler yapıyoruz.
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz